Tuşba’da kadınlara özel kandil programı…

Tuşba Belediyesi, mübarek üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili dolayısıyla kadınlara özel ‘Kandil Programı’ düzenledi.

Tuşba’da kadınlara özel kandil programı…

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Tuşba Belediyesi, özel gün ve gecelerde de vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Hayata geçirdiği projelerle her yaştan ve her kesimden insanın hayatına dokunan Tuşba Belediyesi üç ayların başlangıcını müjdeleyen ve Recep ayının ilk manevi gecesi olan Regaip Kandili vesilesiyle kadınlara özel ‘Kandil Programı’ düzenledi.

Belediye Başkanı Salih Akman’ın talimatları ile Tuşba Toplum Yaşam Merkezi’nde düzenlenen ve kadınların yoğun katılım sağladığı kandil programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Sinevizyon gösterisinin yapıldığı ve ilahilerin okunduğu programda; kadınlar, dua ve tefekkür vesilesi olan bu mübarek günde bol bol dua ettiler.

Tuşba Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği kadınlara özel ‘Kandil Programı’ bu yıl da dolu dolu geçti. Bu arada belediye çalışanları katılımcılara Kandil Simidi dağıtıp, çeşitli ikramlarda bulundular.

VAN BÖLGE GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2024, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER