Rektör Çelik’ten, Rektör Şevli’ye ziyaret

Harran Üniversitesi Rektörü âlîcenap Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah Şevli’yi makamında ziyaret etti.

Rektör Çelik’ten, Rektör Şevli’ye ziyaret

İki üniversite arasında hayata geçirilebilecek ortak projeler üzerine fikir teatisinde bulunulan görüşmede Rektör Şevli, Rektör Prof. Dr. Çelik'i ağırlamaktan duydukları mutluluğu dile getirirken üniversitenin son dönemde gerçekleştirdiği yenilikçi girişimleri ve kent paydaşları ile yaptığı işbirliklerine dair kendisine bilgi aktardı.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nin akademik başarı çıtasını kararlılıkla ve günden güne yükselttiğine şahit olduklarını belirten Prof. Dr. Çelik ise, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nin bir dünya üniversitesi olma yolunda kaydettiği istikrarlı adımları memnuniyetle karşıladıklarını ifade ederek, "Mezkûr muvaffakiyetler için özveri ve fedakarlıkla çalıştıkları aşikar olan tüm Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ailesinin 40. yıl dönümünü samimiyetle ve muhabbetle kutlarım" dedi. 

Ziyarette Rektör Çelik’e Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Hançer de eşlik etti.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER