Oflas’tan hasta ve hasta yakınlarına ziyaret

AK Parti Tuşba Belediye Başkan Adayı Süleyman Oflas, yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdürüyor.

Oflas’tan hasta ve hasta yakınlarına ziyaret

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kalırken ziyaretlerini sürdüren AK Parti Tuşba Belediye Başkan Adayı Süleyman Oflas, beraberindeki Tuşba İlçe Başkanı Erdal Baran, ilçe teşkilatı ve kadın kolları yönetimiyle hastaneleri ziyaret etti.

İlk olarak Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi’ne giden Başkan Adayı Oflas, buradaki poliklinikleri gezerek hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennilerinde bulundu.

Hasta ve yakınlarının sorun ve taleplerini de dinleyen Başkan Adayı Oflas'a hasta ve yakınları da ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Daha sonra Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne geçen Oflas, burada bir süredir tedavi altında bulunan Van'ın sevilen isimlerinden Fedile Kaya'yı da ziyaret etti. Eski Van üzerine kendisiyle bir süre sohbet eden Oflas, yakınlarından da taleplerini dinledi.  Hastaların hatırını sormak, gönlünü almak, onlara moral vermek ve imkan ölçüsünde ihtiyacını karşılamak açısından hasta ziyaretlerinin önemine değinen Oflas, hafta sonlarını hastalara ayırdıklarını söyledi.

Başkan Adayı Oflas, “Hastalarımızın dualarını almak, sorunlarını dinlemek, onları unutamadığımızı anlatmak için bu tür hasta ve yakınlarını ziyaretlerimiz periyodik bir şekilde devam edecek. Bu vesileyle bir kez daha tüm hasta ve hasta yakınlarına 'Geçmiş olsun' temennilerimizi iletiyor, yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

VAN BÖLGE GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2024, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER