Muhtar Bayram: Eksiklikleri gidermek için çalışacağız

31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde önemli bir oy alan ve geçtiğimiz günlerde ilçe seçim kurulundan mazbatasını alan Erenkent Mahallesi Muhtarı Salih Bayram görevine başladı.

Muhtar Bayram: Eksiklikleri gidermek için çalışacağız

Erenkent Mahallesi Muhtarı Salih Bayram, her zaman ve her şartta kendisini sandıkta demokratik oylarıyla seçen mahalle halkanı, büyük bir şerefle hizmet etmek için elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyacağını sarf ederek, mahalledeki eksiklikleri tamamlamak için mücadele edeceğini söyledi.

Yeni TOKİ Erenkent Mahallesi'nde daha önce de muhtarlık yaptığını, doğalgazın bireysel olması için de büyük mücadele verdiğini belirten Muhtar Bayram, "Kapımızı kim çalarsa çalsın kapımız her zaman güler yüzle kendilerine açılacaktır. Mahallenin bize düşen sorumluluğu neyse büyük bir gayret içinde yerine getireceğiz. Bizi aşan konular olursa ki olacaktır. Bu sorunları da gerek ilgili yerlere gerekse de yetkili birimlere ulaştırmak için ne gerekiyorsa onu yapmaktan imtina etmeyeceğiz. Bir kez daha bizi bu göreve layık gören kıymetli komşularımıza ve dostlarıma teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

VAN BÖLGE GAZETESİ: FEHMİ TEKDUR

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2024, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER