Moral ve Destek

Son 4 hafta da 11 puan kaybı yaşayan temsilcimiz Vanspor, 47 puanla 4. Sırada yer alıyor.

Moral ve Destek

  Son 4 hafta da 11 puan kaybı yaşayan temsilcimiz Vanspor, 47 puanla 4. Sırada yer alıyor.

  Ligin bitimine 11 haftalık bir maraton var.

  Play Off potasında yer alan 4 takım arasında bir iki puanlık farklar olması takımların eşit şansı olduğuna işaret ediyor. 

  O açıdan kalan 11 haftalık maraton Potadaki takımlar için çok zor geçecek. Çünkü potada kaybeden takım yerini potaya yakın takım ve ya takımlara bırakacak.

  Şu an itibariyle tabloya baktığımızda 9 takımın Play Off şansının olduğunu görmekteyiz. Tabi biz kendi cephemize ve takımımıza bakacağız. Son olarak kendi sahasında Kırşehirspor'a mağlup olan ekibimiz 47 puanda kaldı.

  Tabi son 4 haftalık maratonda yaşanan puan kayıpları ister istemez moralleri bozdu. Ama Play Off   şansımız büyük ölçüde devam ediyor.

  İnanıyorum ki takımımız da toparlanacak bu kötü gidişata son verecektir. Bunu yapacak gücü ve kapasitesi de vardır.

  Pazar günü Play Off açısından rakip zayıf bile olsan bence önemli bir maça çıkacağız. Her ne kadar fikstür bizden yana olsa bile, artık bizim için her maç kırılma ve final maçı gibidir.

  O açıdan rakip kim olursa olsun küçümsemeden rehavete kapılmadan kenetlenerek ve kazanarak yolumuza devam etmeliyiz.

  Evet, başarısız haftalar geçirmiş olabiliriz. Ama gün bunu sorgulama günü değil, gün bu kent futbolunun geleceği için birlik ve beraberlik günüdür. Play Off için şansımız var mı? Evet vardır hem de büyük bir şans vardır. İşte bunu görmek lazım.

  Pazar günü Mamak ve Çarşamba günü kendi sahamızda oynayacağımız Pendikspor maçlarını kazandığımızda Play Offun en güçlü adayı oluruz.

  Yani hiç bir şey bitmiş değil. Takımın toparlanacağına geçmiş haftalar sünger çekeceğine inanıyorum. O açıdan bizlerde yazdığımız ve yazacaklarımıza dikkat edersek takıma en büyük moral ve desteği vermiş oluruz.

  DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER