Milli futbolcudan Vanlı sporculara malzeme desteği

Galatasaray ve A Milli Takım'da forma giyen Taylan Antalyalı, Van'ın Çaldıran ilçesindeki Şehit Teğmen Muhammet Can Sevim İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine spor malzemesi desteğinde bulundu.

Milli futbolcudan Vanlı sporculara malzeme desteği

  Galatasaray ve A Milli Takım'da forma giyen Taylan Antalyalı, Van'ın Çaldıran ilçesinde 2018 yılında şehit olan Teğmen Muhammet Can Sevim'in adının verildiği ilkokul ve ortaokula spor malzemesi desteği sağladı.

  Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı, Van'ın Çaldıran ilçesinde 2018 yılında şehit olan Teğmen Muhammet Can Sevim'in adının verildiği ilkokul ve ortaokulun beden eğitimi ve spor malzemesi ihtiyacını karşıladı.

  Taylan Antalyalı'nın gönderdiği malzemeleri alan öğrenciler büyük mutluluk yaşarken, duyarlı hareketinden dolayı milli sporcuya teşekkür ettiler.

  ŞEHİT BABASINDAN ANTALYALI'YA TEŞEKKÜR

  Taylan Antalyalı'nın bu hareketinden dolayı büyük mutluluk duyan Şehit Teğmen Muhammet Can Sevim'in babası Cavit Sevim ise, "Benim için büyük gurur verici bir şey. Oğlumun isminin yaşatıldığı okulda eğitim gören öğrencilerin sürekli arkasında durduğumuz futbolcu kardeşim Taylan Antalyalı tarafından mutlu edildiğini görmek beni duygulandırdı" ifadelerini kullandı.

  Van Bölge Gazetesi: Hacı Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER