Milletvekili Kayatürk'ten, Kuşan'a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Van Milletvekili ve Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Burhan Kayatürk, İpekyolu İlçe Başkanı Yavuz Kuşan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Kayatürk'ten, Kuşan'a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Van Milletvekili Kayatürk, AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret ederek, İpekyolu İlçe Başkanlığı görevine yeni atanan Yavuz Kuşan ve parti yöneticilerine başarılar diledi.

"VAN İÇİN YAPACAKLARIMIZIN ÖRNEK OLACAĞINA İNANIYORUM"

Ziyarette konuşan AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Yavuz Kuşan, "Hangi siyasi görüşe mensup olursak olalım Van hepimizin. Sevdamız Van'dır. Van'ın çıkarları için sizlerin de katkılarını alarak hareket ediyoruz. AK Parti grubuyla bugüne kadar birlikte yürüttüğümüz uyumlu çalışmanın devam edeceğine inanıyorum. Neticede hepimizin amacı yaşadığımız topraklara katkı sunmak. İlçemize hizmet yolunda bize destek olan herkesle işbirliği yapmaya hazırız. Van için birlikte yapacaklarımızın da örnek olacağına inanıyorum "dedi.

"TÜM SİYASİ PARTİLERİMİZLE UYUM İÇİNDEYİZ"

İpekyolu ilçesinin Van'ın büyük bir ilçesi olduğunu söyleyen Başkan Kuşan "Van, tarımdan sanayiye, gençlerden tarihe kadar çok önemli alanları bir arada tutan bir kent. Bu yönleriyle her yıl büyüyen, sürekli göç alan ilimizin ihtiyaçları da büyüyor. Bu noktada Van'ı büyütürken, kentimizin değerlerini koruyoruz. Tüm siyasi partilerimizle uyum içindeyiz. Van'a hizmet etmek anlayışı da uyum ve sinerji yaratıyor" diye konuştu.

"VAN'DA TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYANIN YANINDAYIZ"

Başkan Kuşan, ziyaretinden memnuniyeti de dile getirerek, "Nezaketli davranışınıza ve sıcak ilginize şahsım ve yönetimdeki arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Biz Van'da taş üstüne taş koyanın yanındayız. Sizin çalışmalarınız Vanlıya ışık tutacak. Biz de Van'a katkı sağlamak için destekçiniz olacağız. İlçemizin daha da gelişmesi için birlikte mücadele edeceğiz. Amaç hizmetse gerisi teferruattır" ifadelerini kullandı.

Milletvekili Kayatürk ise, İpekyolu İlçe Başkanı Kuşan ile bir süre sohbet ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

VAN BÖLGE GAZETESİ: NİHAT AKARSU

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2023, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER