MHP Adayı Cancan, oto sanayi sitesi esnafını ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi Van Milletvekili 1. Sıra Adayı Yahya Cancan ve MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp Oto Sanayi Sitesi esnafını beraberindekilerle birlikte sanayi esnafını tek tek ziyaret ederek, esnaftan seçimlerle ilgili destek istedi.

MHP Adayı Cancan, oto sanayi sitesi esnafını ziyaret etti

Ziyarette konuşarak, 14 Mayıs’ta seçimlerin huzur ve kardeşlik ortamı içerisinde bir demokrasi şöleni içerisinde geçmesini dileyen MHP Van Milletvekili 1. Sıra Adayı Yahya Cancan, “Ben şunu ifade etmek istiyorum Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin Van’ımız için, memleketimiz için ve Türkiye’miz için. Öyle bir hizmet yapalım ki gelecek nesillere örnek olalım. Bizler de bunu mutlaka başaracağımıza inanıyorum. Sizlerin katkı ve dualarınız gücümüze güç katar ama önemli olan sevgi ve muhabbettir. Ben her gittiğim yerde de söylüyorum İnşallah bu seçimler, huzur ve kardeşlik ortamı içerisinde bir demokrasi şöleni içerisinde geçer inşallah” şeklinde konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı memnunluk duyduklarını ifade eden oto sanayi sitesi esnafı ise, “Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2023, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER