Kıyak: Önceliğimiz Vanspor kulübüdür

2024-2025 futbol sezonunda yine 2. Lig'de yoluna devam edecek olan Vanspor’da, geçtiğimiz haftalarda yapılan kongrede üçüncü kez kulüp başkanı seçilen Feyat Kıyak, önceliklerinin Vanspor olduğunu ve bundan dolayı görevi Erol Temel ve Gökhan Hanoğlu’na devrettiğini açıkladı.

Kıyak: Önceliğimiz Vanspor kulübüdür

Erol Temel ve Gökhan Hanoğlu ile yaptıkları istişareler sonucunda her zaman olduğu gibi bundan sonraki Vanspor’un menfaatlerini gözetmek zorunda olduklarını belirten Feyat Kıyak, Erol Temel ve Gökhan Hanoğlu’nun vaat ettikleri bütçenin Vanspor’un geleceği ve hedeflediği şampiyonluk açısından çok değerli olduğunu vurguladı.

“VANSPOR İÇİN HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI YAPACAĞIMIZDAN ŞÜPHENİZ OLMASIN”

Görevi bırakmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Kıyak, “Sevgili Vanspor sevdalıları, kıymetli hemşehrilerim; Bilindiği üzere iki sezondur şehrimizin değeri olan Vanspor’umuzun başkanlığını yapmaktayım. Zor şartlarda aldığımız kulübümüzü her iki sezonda da şampiyonluk yarışı içerisinde tuttuk. Birlikte çok güzel sevinçlerimiz ve hüzünlerimiz oldu. Detaylı açıklamayı gerektiği taktirde ilerleyen günlerde siz değerli kamuoyuna sunacağım. Şuan önceliğimiz olan Vanspor kulübüdür. Bu vesileyle gerçekleştirdiğimiz kongre süreçlerimizde net bir adayın çıkmaması ve gerekli resmi başvuruların yapılmamasından dolayı tekrardan Vanspor’umuza başkan olma sorumluluğu hissettim. Günahı ve sevabıyla ilk gün nasıl sahip çıktıysak bugün de kulübün menfaatleri doğrultusunda yapılacak her türlü fedakarlığa hazır olduğumu bilmenizi isterim. Erol Temel ve Gökhan Hanoğlu hemşehrilerim ile yaptığımız istişareler sonucunda her zaman olduğu gibi bugün de kulübümüzün menfaatlerini gözetmek zorunda olduğumuz kanaatindeyiz. Bilinmesini isterim ki vaat ettikleri bu bütçe Vanspor’umuzun geleceği ve hedeflediği şampiyonluk açısından çok değerlidir. Böyle bir durum söz konusu iken bizlere yakışan Vanspor’umuzun önünde engel olmak yerine bu arkadaşlarımızın yanlarında ve tam destekçileri olmaktır. Bu bir veda değil; Nasıl ki başkanlık sürecimde Vanspor’umuzun şampiyonluğu ve marka değeri için gece gündüz demeden yol arkadaşlarımızla birlikte çaba sarf ettiysek bugünden sonra da bir Vanlı kardeşiniz olarak ve Vanspor taraftarı olarak her türlü fedakarlığı yapacağımızdan şüpheniz olmasın. İki sezondur birlikte yol aldığım yönetici arkadaşlarım, değerli hocalarım, futbolcu kardeşlerim, tesis personellerimiz ve olmazsa olmazımız taraftarlarımıza sonsuz şükranlarımı sunarım. Hayalleri olan kaybetmez. Hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.

VAN BÖLGE GAZETESİ: FEHMİ TEKDUR

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2024, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER