Kaymakam ve Başkan Vekili Aydın'dan, mahalle ziyaretleri...

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Aydın, ilçeye bağlı Sarmaç ve Beşçatak Mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Kaymakam ve Başkan Vekili Aydın'dan, mahalle ziyaretleri...

Her hafta merkez ve kırsal mahalle ziyaretlerinde bulunan Aydın, bu hafta Kaymakamlık Müdürleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Sarmaç ve Beşçatak Mahalleleri'nde muhtarlar ve mahalle halkıyla buluştu.

  İlçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de çalışmalarına son sürat devam ettiklerini ifade eden Aydın, “Kamu hizmetlerini tüm mahallelerimize etkin şekilde ulaştırmak ve halkımızın sorunlarını yerinde görerek çözümü için gerekli çalışmaların yapılmasını sağlamak için mahalle ziyaretleri düzenliyoruz. Her hafta farklı bir mahallemizi ziyaret ederek mahalle halkımızın taleplerini dinliyor ve hızlı çözümler üretiyoruz. Bu hafta da Kaymakamlık ve Belediye Müdürlerimiz ile birlikte Sarmaç ve Beşçatak Mahallelerini ziyaret ettik. İlçemizdeki her mahallemizin ihtiyaçlarını planlayarak hızlı çözümler üretmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.
 Beşçatak ve Sarmaç Mahallesi sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, hizmetlerinden dolayı İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’a teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Van Bölge Gazetesi 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2022, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER