Kaymakam Bulut'tan, Alperen Ocakları'na ziyaret…

Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Rahmi Bulut, Alperen Ocakları Van İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Kaymakam Bulut'tan, Alperen Ocakları'na ziyaret…

Van'ın Özalp İlçesi Kaymakamı ve aynı zamanda Belediye Başkan Vekili olan Rahmi Bulut, daha önce kendisini ziyaret eden Alperen Ocakları ve Büyük Birlik Partisi heyetine iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette; Alperen Ocakları Van İl Başkanı Muhammed Nur Kaya'nın yanı sıra; Büyük Birlik Partisi Van İl Başkanı Mevlüt Kaya, Başkan Yardımcısı İlhami Dalgın, Yönetim kurulu üyeleri; Adnan Akbaş, Yusuf Coşar ve Sait Kaya yer aldı.

Ziyarette kent ve ülke gündemi ile ilgili konular konuşuldu.

Sorunların çözümü noktasında gayretler gösterdiklerini söyleyen BBP İl Başkanı Mevlüt Kaya, ilçe ziyaretlerinde eksik gördükleri konuları Vali Ozan Balcı'ya ilettiklerini, Vali Balcı'nın da sorunlara duyarsız kalmayıp çözüm konusunda büyük destek sunduğunu anlattı.

Alperen Ocakları Van İl Başkanı Muhammed Nur Kaya ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Kaymakam ve Başkan Vekili Bulut'a teşekkür etti.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı İlhami Dalgın, “Van’da şu anda Sayın Valimiz Ozan Balcı ve sorunları yerinde halleden kaymakamlarımız var. Bu ekibin kıymetini bilmemiz gerekiyor. Sayın Valimizden ve ekibinden razıyız. Allah onlardan razı olsun” ifadelerini kullandı.

VAN BÖLGE GAZETESİ: NİHAT AKARSU

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2024, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER