banner31

Kaymakam Aydın: Hizmet odaklı çalışacağız

Göreve başlayan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, vatandaş ve hizmet odaklı çalışacaklarını belirterek, kendisine bu görevi tevdi eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Soylu’ya da teşekkür etti.

Kaymakam Aydın: Hizmet odaklı çalışacağız

20.08.2021 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olarak atanan Sayın İhsan Emre Aydın, İpekyolu Belediyesi’ndeki görevine başladı. Başkan Vekili Aydın, İpekyolu Belediyesi girişinde Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri tarafından karşılandı.

“Vatandaş ve hizmet odaklı olacağız”

İpekyolu Kaymakamı ve İpekyolu Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile Belediye Toplantı ve Konferans salonunda bir araya geldi. Kurum ve birimler arasında eşgüdümle çalışmanın önemine değinen Başkan V. Aydın, “Çalışma prensiplerimizin en başında vatandaş ve hizmet odaklı olmamız geliyor. Kentimize hizmetlerimizi ulaştırırken toplumun tüm bireylerine ulaşacağız. Vatandaşlarımıza, hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet edebilmek için elimizden gelen tüm gayreti Başkan Yardımcılarımız, Birim Müdürlerimiz ve memurlarımız dâhil hep birlikte, hiç birimiz birbirimizden kopmadan en iyi şekilde hizmet etmenin gayretini göstereceğiz. Kurumsal temsiliyeti arttıracağımız çalışmalarımıza en kısa sürede başlayacağız. Hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu anlamda bu görevi bana tevdi eden başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya teşekkür ediyorum.” dedi.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER