banner31

İpekyolu’nda spor şenlikleri başladı

İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen spor şenlikleri bu hafta sonu Kent Park'ta başladı.

İpekyolu’nda spor şenlikleri başladı

Pandemi nedeni ile spor yapamayan vatandaşlarımız için düzenlenen etkinlikte, dart, çuval yarışı, basketbol, halat çekme, paten kayma, bisiklet sürme gibi spor aktivitelerinin yanı sıra çelik çomak, ip atlama, istop, dokuz taş gibi bir çok geleneksel oyun da oynandı.

Vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gören Spor Şenliklerinde keyifli dakikalar yaşandı. Yarışmalar sonunda kazanan vatandaşlarımıza forma, şapka vb. hediyeler verilerek tüm katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Celal Güneş , “Normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte spordan uzak kalan, başta çocuklarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza keyifli dakikalar yaşatmanın yanı sıra, spor kültürünü ilçemizin her alanında hakim kılma gayreti içindeyiz. Şenliklerimiz yaz boyunca her hafta sonu devam edecek ve saat 17:00 ile 20:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Bütün vatandaşlarımızı bu etkinliklere katılmaya bekliyoruz” dedi. Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2021, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER