İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Aydın'dan mahalle ziyaretleri...

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, ilçe sınırlarında belediye ve kaymakamlık olarak yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Aydın'dan mahalle ziyaretleri...

İlçe genelinde mahalle ziyaretlerine devam eden Kaymakam Aydın; Selimbey, Cevdet Paşa, Cumhuriyet Mahalleleri'nde incelemelerde bulundu.

Selimbey, Cevdet Paşa ve Cumhuriyet Mahalleleri'nde sırasıyla incelemelerde bulunan Kaymakam Aydın, yeni yapılacak proje çalışmaları ile ilgili alan taraması yaptı. Daha sonra mahalle halkıyla buluşarak talep ve istekleri dinledi.

KAYMAKAM AYDIN VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Kaymakam Aydın, burada vatandaşları dinledi. Belediye tarafından yapılan hizmetleri anlatarak, vatandaşlardan gelen talep, istek ve önerileri dinledi. Mahalle ziyaretlerinde belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve mahalle muhtarları Hüsnü Avcı, Yılmaz Koçak ve Leyla Tanrıtanır da hazır bulundu.

Mahalle sakinleri Kaymakam Aydın'dan mahalleleri ile ilgili eksikliklerin giderilmesini istedi. Kaymakam/Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, her mahallenin kendine has sorunlarının olduğunu ve bu sorunları çözmek için yoğun şekilde çalıştıklarını ifade ederek, "Bugün muhtarlarımızın davetlisi olarak hem hemşehrilerimizle birebir görüşmek hem de yeni yapılacak projeler için alan taraması yapma adına mahallelerimize misafir olduk. Belediyeden başkan yardımcılarımız ve müdürlerimiz de bizlere eşlik ediyor. Dile getirilen, bizimle ilgili olan bütün problemleri, sorunları, istek ve talepleri birim müdürlerimiz not alıp birebir ilgileniyor. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ilçemizi yönetmek adına bu tür buluşmaları önemsiyoruz" diye konuştu.

Mahalle sakinleri ile muhtarları gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Aydın'a teşekkür etti.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2021, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER