Hoşab Mahallesi’nde asfalt çalışması

Gürpınar Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında asfalt ihtiyacı bulunan mahallelerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Hoşab Mahallesi’nde asfalt çalışması

İlçenin dört bir tarafında ulaşım kalitesini arttırmak için özveriyle çalışan belediye ekipleri, bu kapsamda Hoşab Mahallesi Gezgenler Küme Evlerini asfaltla buluşturdu.

Çalışmaları yerinde inceleyen Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, çalışanlara kolaylıklar diledi, teknik ekipten bilgi aldı.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Tanış, “İlçemizin modern yollara kavuşması için belediye olarak üzerimize düşen ne varsa yapmak için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Plan ve program dahilinde ihtiyaç duyulan yolları gerek asfalt gerekse de parke taşı çalışmalarıyla toz ve çamurdan arındırıyoruz. Belediyemizin öz kaynağıyla gerçekleştirdiğimiz bu çalışmanın mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mahalle Muhtarı Aydın Gezgen ve mahalle sakinleri çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Tanış’a ve çalışanlara teşekkür ettiler.

Van Bölge Gazetesi
 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2023, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER