Gürpınar'da Hoşab Projesi toplantısı...

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Ayağa Kalk Hoşab Projesi 2. Etap çalışmaları kapsamında Hoşablı esnaflarla istişare toplantısı düzenledi.

Gürpınar'da Hoşab Projesi toplantısı...

    Toplantıda, Hoşab Projesi kapsamında hayata geçecek çalışmaları anlatan Başkan Tanış, esnafların sorularını tek tek yanıtladı.

    Başkan Tanış, toplantıda yaptığı konuşmada, Hoşab projesi kapsamında 2. etap çalışmalarına bir an önce başlamak istediklerini söyledi.

    Başkan Tanış, “İki yıldır üzerinde titizlikle çalıştığımız Hoşab projemizin çalışmalarına geçen aylarda başlamıştık. Hoşab’ın çehresini değiştirecek bu projede her çalışmamızdan önce mahalle sakinleri ile oturup görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bugünde ikinci etap çalışmalarından etkilenecek esnaflarımızla birlikteyiz. Gürpınar Belediyesi olarak Hoşab mahallemizde kimsenin gönlünü kırmadan, hak ve hukuk kurallarına tam riayet ederek başarılı bir çalışmaya imza atmak istiyoruz. Bizim Hoşablılardan beklentimiz bu tarihi fırsata sahip çıkıp her türlü kolaylığı sunmalarıdır.” ifadelerini kullandı.

    Toplantıya AK Parti Gürpınar İlçe Başkanı Taha Güngör, Belediye Meclis Üyeleri ve ilgili teknik personeller de katıldı.

Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2021, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER