Feridun Irak' tan, Başkan Adayı İzzet Çoban'a ziyaret…

Vanlı iş insanı ve Van TSO ve Van TB Eski Başkanı Feridun Irak, İşadamı İzzet Çoban'ı ziyaret etti. Söz konusu ziyarette, kentin sorunları başta olmak üzere, ticaret odası seçimlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Feridun Irak' tan, Başkan Adayı İzzet Çoban'a ziyaret…

Kentin sorunları ile ilgili yapılan görüşmede şehirleşmeden, hayvancılıktan ve tarımsal faaliyetlerden söz eden Feridun Irak sanayicilerin son zamanlarda yaşadıkları sorunların çözümü için neler yapılabileceğine dair istişarelerde bulundu.

Ticaret odası seçimlerinin kentin geleceği için ne kadar önemli olduğuna vurgu yapan Irak, yönetime gelecek insanların Van'ın ticaretini canlandırmak için ellerinden geleni yapmaları gerektiğine değindi.

Ticaret odası adayı İzzet Çoban ise görüşmeden memnuniyet duyduğunu dile getirerek kentin ticaretine gençlerin daha çok dahil olması ile birlikte mevcut tecrübeli kıymetlerimizle kent ticaret hacminin yukarılara taşınmasına katkı sağlayacağını belirtti.

Ayrıca Feridun Irak'ın Van için önemli bir değer olduğuna değinen İzzet Çoban "Elbette ki şehrimizdeki tüm değerlerimizden fikir alışverişlerimiz olacaktır. Çünkü biz kenti ancak ve ancak birlik olduğumuz zaman ileriye taşıyabiliriz" dedi.

Van Bölge Gazetesi: Necat Teyfun

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2021, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER