Edremit Belediyesi, çöp aracı satın alacak

Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, çöp aracı satın alımı için ihaleye çıktı.

Edremit Belediyesi, çöp aracı satın alacak

Basın İlan Kurumu İlan Portali ilan.gov.tr’de yer alan ilanda 16+5 m3 vinçli tip hidrolik sıkıştırmalı çöp aracı alımı yapılacağı duyuruldu. İhalenin 20.07.2022 tarihinde saat 10.00’da Yeni Cami Mahallesi, Sahil Cad. No:3, 65100 Edremit/ VAN Ana Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda yapılacağı belirtildi.Van Bölge Gazetesi

Detaylı bilgi için tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
DSİ VE BELEDİYELER
DSİ VE BELEDİYELER - 8 ay Önce

ŞAMRAN KANALI EDREMİT GİRİŞİNDEN ÜÇ DÖRT MAHALLE BOYUNCA GÖLE KADAR EVSEL ATIK, ÇÖP, METAL, LASTİK, TAŞ, TOPRAK, ODUN, YAPRAK, KİRLİ ÇAMUR VE LAĞIM DOLU BİR KANALA DÖNÜŞMÜŞ. KANALIN HER TARAFI DÖKÜLÜYOR. İNSAN SAĞLIĞI, ÇEVRE, DOGA VE VAN GÖLÜ BU KİRLİLİK SEBEBİYLE BÜYÜK BİR RİSK ALTINDA. DEVLET SU İŞLERİ BU KANALLA DA DİĞER KANALLARLA DA İLGİLENSİN, TEMİZLESİN, BAKIM, ONARIM VE İYİLEŞTİRMELERİNİ YAPSIN. 14 TEMMUZ 2022 İTİBARİYLE ŞAMRAN KANALI İÇLER ACISI HALDE, REZALET DURUMDA VE SKANDAL DERECEDE KİRLİ. KURUBAŞ, AKKÖPRÜ VE DİĞERLERİ DE KİRLİ.

Edremit'i temizleyin.
Edremit'i temizleyin. - 8 ay Önce

LÜTFEN MAHALLELERİ, SEMTLERİ, TOKİLERİ, CADDELERİ, SOKAKLARI, ARA SOKAKLARI, PARKLARI, OKUL ÇEVRELERİNİ, CAMİ ÇEVRELERİNİ, HASTANE VE KURUM ETRAFLARINI, KIYILARI, SAHİLLERİ TEMİZLEYİN, SÜPÜRÜN. TOZ, TOPRAK, ÇAKIL, EVSEL ATIK, ÇÖP, İZMARİT, TAŞ, YAPRAK VB. HİÇBİR KİRLİLİK OLUŞTURAN MADDEYİ BIRAKMAYACAK ŞEKİLDE SÜPÜRME, TEMİZLİK VE ATIK TOPLAMA YAPIN. HER YERDE ÇOK CİDDİ BİR KİRLİLİK VAR.

SIRADAKİ HABER