Deniz ve Erimler Ailesi'nin mutlu günü

Van'da uzun yıllar medya sektöründe görev yapan, birçok televizyon kanalında spor programları gerçekleştiren, gazetemizde de uzun yıllar çalışan Salih Deniz, oğlu Furkan Deniz'i evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Furkan Deniz hayatını Ayşenur Erimler ile birleştirirken, çiftin düğününe yoğun katılım oldu.

Deniz ve Erimler Ailesi'nin mutlu günü

Gazetemiz spor müdürü Salih Deniz'in oğlu Furkan ile Vanlı iş insanı Ekrem Erimler'in kızı Ayşenur dünya evine girdi.

Önceki akşam gerçekleşen düğün törenine Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, TFF Bölge Müdürü Cengiz Polater, ASKF Van Temsilcisi Ramazan Kıvanç, Eski Vanspor Teknik Direktörü Turgay Karatekin, İşadamları, STK temsilcileri, gazeteciler ile gelin ve damadın yakınları düğüne katıldı.

Kendilerini böylesine mutlu bir günde yalnız bırakmayanlara teşekkür eden damadın babası Salih Deniz, "Düğün törenimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm eş, dost, akraba ve diğer tüm davetlilere teşekkür ediyorum. İnşallah oğlumuz ve gelinimiz bir ömür boyu mutlu olurlar" dedi.

Çiçeği burnunda damat Furkan Deniz ise, "Bugün bizim en mutlu günümüz ve böyle mutlu bir günde sevdiklerimizi yanımızda görmek bizleri daha da mutlu etti. Düğünümüz gayet güzel geçti. Bizim için özel ve anlamlı olan, en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz. Emeği geçenlerden Allah razı olsun" ifadelerini kullandı.

Van Bölge Gazetesi: Hacı Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER