Çelikel Gürpınar’da çalışmaları inceledi

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel Gürpınar ilçesini ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden ve tamamlanan yatırımları inceledi.

Çelikel Gürpınar’da çalışmaları inceledi

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler kapsamında Gürpınar İlçesine giden Genel Sekreter Çelikel, İlçede ilk olarak Gürpınar Kaymakamlığını ziyaret etti.

İlçe Kaymakam Fatih Kayabaşı ile makamında görüşen Genel Sekreter Çelikel Gürpınar İlçesine yapılan yatırımlar ile ilgili toplantı yaptı. Yapılan toplantıya ayrıca Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Genel Sekreter Yardımcısı Prof. Dr. Mucip Tapan, Fen İşleri Dairesi Başkanı Sahip Görendağlı ve ilgili daire başkanları katıldı.

Yapılan toplantının ardından Genel Sekreter Çelikel ve beraberindekiler Karakaş Mahallesine gitti. Burada Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden 2 kilometrelik yolda inceleme yapan Genel Sekreter Çelikel ilgili kişilerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Örmeli Mahallesine giden Genel Sekreter Çelikel yapımı tamamlanan 3 kilometrelik yolu gezdi. Yol ile birlikte yapılan alt yapı ve sanat çalışmalarını da inceleyen Çelikel, mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER