Berivan Kültür ve Sanat Merkezi'nde çalışmalar sürüyor

İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Berivan Kültür ve Sanat Merkezi'nde 7-18 yaş arasındaki bireylere yönelik farklı branşlarda düzenlediği kursların eğitimleri devam ediyor.

Berivan Kültür ve Sanat Merkezi'nde çalışmalar sürüyor

  İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurslara katılan bireyler, katıldıkları branşlarda alanında tecrübeli eğitmenlerden eğitim alarak kendilerini geliştiriyor. 7-18 yaş bireylerin katılım sağladığı kurslarda kursiyerler sunulan olanaklarla eğitimin yanında yeni arkadaşlıklar edinerek sosyalleşme fırsatı da buluyor.

  İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Berivan Kültür ve Sanat Merkezi'nde 7-18 yaşındaki bireylere yönelik Resim, Ebru, Ahşap Yakma, Bilgisayar Kursu ile İngilizce, Piyano, Gitar, Bağlama, Keman, Çocuk Korosu, Tiyatro ve Drama kursları devam ediyor.

  Birçok branşta eğitim alma şansı bulan 7-18 yaş arasındaki bireyler, eğitim biriminde düzenlenen kurslar sayesinde kendilerini farklı alanlarda geliştirme ve yeni alanları keşfetme olanağı buluyorlar.

  Berivan Kültür ve Sanat Merkezi'nde, Resim, Ebru, Ahşap Yakma, Bilgisayar Kursu ile İngilizce, Piyano, Gitar, Bağlama, Keman, Çocuk Korosu, Tiyatro ve Drama kursları verilirken, pandemi tedbirleri de dikkate alınarak çalışmalar titizlikle devam ettiriliyor.

  Hijyen, Sosyal Mesafe ve Maske kurallarına dikkat edilen merkezde, ders aralarında ise öğrencilere sık sık uyulması gereken kurallar hatırlatılıyor. Burada eğitim gören öğrenciler ise geleceğin ressamı, sanatçısı ve tiyatrocusu olmayı hedefliyor.

 7-18 yaşındaki bireylere yönelik Resim, Ebru, Ahşap Yakma, Bilgisayar Kursu ile İngilizce, Piyano, Gitar, Bağlama, Keman, Çocuk Korosu, Tiyatro ve Drama Kurslarının aralıksız olarak devam edeceği belirtildi.

 Van Bölge Gazetesi: Necat Teyfun

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER