Başkan Vekili Aydın’ın mahalle ziyaretleri sürüyor

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, haftalık olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Yeni Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Aydın, “Amacımız İpekyolu’nun sadece bugününe değil geleceğine de değer katmaktır.” dedi.

Başkan Vekili Aydın’ın mahalle ziyaretleri sürüyor

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelip, talep ve önerilerini alan Başkan Vekili Aydın, mahalle gezileri kapsamında Yeni Mahalleyi ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Abdullah Kaval, ilgili başkan yardımcıları ve müdürler tarafından karşılanan Aydın, mahallede Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

“İPEKYOLU İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”

İlçeye yaptıkları yatırım ve hizmetleri bu anlayışla hayata geçirdiklerinin altını çizen Başkan Vekili Aydın, yeni projeler ile hizmetlerin yerinde planlanmasında bu ziyaretlerin kendilerine büyük katkı sağladığını ifade etti. İhsan Emre Aydın, İpekyolu’un 50 mahallesinin tamamını birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla yönettiklerini ifade ederek, “İpekyolu’nun hem bugününe hem de geleceğine kalıcı ve güçlü eserler emanet etmek için çalışıyoruz. Bunu yaparken elbette kentimiz ve ilçemiz için çok önemli olan esnaflarımız ile hemşehrilerimizi ihmal etmiyoruz. Sık sık yaptığımız mahalle ziyaretleriyle hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit ederken, ilçemizin yaşam standartına katkı sağlayacak her türlü planlamalarımızı da yapma imkânı buluyoruz. Amacımız İpekyolu’nun sadece bugününe değil geleceğine de değer katmaktır. Bu vesileyle desteğini ve duasını bizlerden eksik etmeyen hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Köklü geçmişi ile geleceğe ışık tutan İpekyolu için hep birlikte üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2022, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER