Başkan Vekili Aydın, çalışmaları yerinde inceledi

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Vekili İhsan Emre Aydın İpekyolu’nda yapımı tamamlanan ve planlanan projelerle ilgili gezi ve incelemelerde bulundu.

Başkan Vekili Aydın, çalışmaları yerinde inceledi

İlçe genelinde yapımı tamamlanan ve devam eden projelerle, esnaf ve mahalle ziyaretlerine devam eden Aydın, ilk olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Buzhane Mahallesi eski şehir mevkiinde çalışmaları devam eden İpekyolu Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde bulundu.

Aydın, 90 bin metrekare alan üzerinde hizmet verecek olan içerisinde bisiklet ve yürüyüş yolları, kamelyalar, spor aletleri, çocuk oyun gurupları, yeşil alan çalışmaları bulunan her yaştan kitleye hitap eden tesisin çalışmalarının hızlandırılması için talimat verdi.

Daha sonra ilçemizde yapımı tamamlanan park alanlarını gezen Başkan Vekili Aydın, birim müdüründen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Buradan Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe sınırlarında yapımı tamamlanan cadde ve sokaklarda incelmelerde bulunmaya geçen Aydın, esnafla bir araya gelerek yeni yılda yapılması planlanan projeler hakkında esnaflarla fikir alış verişinde bulundu. Kaymakam Aydın, incelemeler esnasında karşılaştığı vatandaşlarla da ayaküstü sohbet ederek onlardan gelen talep, öneri, istekleri dinledi.

Ziyaret ve incelemeleri sırasında Kaymakam Aydın'a Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Yaşin ile birim müdürleri de eşlik etti.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2021, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER