Başkan Dülger'den destek çağrısı

Kara Kobralar Taraftarlar Dernek Başkanı Ercan Dülger, play-off’a kalma başarısı gösteren Vanspor’a destek çağrısında bulunarak, herkesin bu süreçte Vanspor’a destek vermesini istedi.

Başkan Dülger'den destek çağrısı

  Yıllardır hasretini çektikleri 1. Lig'e yaklaşan Vanspor’a gereken her türlü desteğin verilmesi gerektiğini belirten Başkan Dülger, play-off maçlarında Vanspor’a başarılar diledi.

  Başkan Dülger yaptığı açıklamada, “Öncelikle sezon boyunca canı gönülden oynayan son dakikaya kadar mücadele eden futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Ayrıca bize ve şehrimize play-off heyecanını yaşatan başta Kulüp Başkanımız Sayın Servet Yenitürk olmak üzere yönetim kurulumuza, teknik direktörümüz Serhat Gülpınar ve ekibine, futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Yıllardır hasretini çektiğimiz 1. Lig'e bu kadar yaklaşmışken Vanspor’umuza gereken her türlü destek verilmelidir. Play-off sürecinde takımımız etrafında kenetlenerek birlik beraberlik içerisinde hep birlikte şampiyonluk için mücadele etmeliyiz. Kendim ve grup üyelerim adına Vanspor'umuza play-off maçlarında başarılar diliyorum. İnşallah birlik beraberlik içerisinde güzel yerlere geleceğiz” ifadelerine yer verdi.

  Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER