Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürü göreve başladı

Van'ın Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan İsmet Samsa, görevine başladı.

Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürü göreve başladı

Daha önce Van Özalp İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinde bulunan İsmet Samsa, geçtiğimiz günlerde Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanmıştı.

Başkale Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan İsmet Samsa, yaptığı açıklamada Başkale'de görev yapmanın büyük bir onur olduğunu ifade etti.

Van'da 26 yıldır eğitimin her aşamasında hizmet verdiğini ifade eden Samsa, Başkale ilçesinde görev yapmaktan çok mutluyum. İnşallah bu süreçte eğitim öğretimde aldığımız bayrağı daha ileriye götürmek için elimizden gelen her türlü gayreti ve çabayı sarf edeceğiz. Bilgimizi, becerimizi, deneyimlerimizi bu yönde aktaracağız. İnşallah Devlet büyüklerimizin destekleriyle öğretmenlerimizle ve bizim geleceğimiz olan çocuklarımızla birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Eğitim camiası olarak birlik ve beraberlik içerisinde eğitim kalitesini yükseltmek için çalışacağız. Bu ağır ve onurlu görevi ifa ederken, önyargılardan uzak, yeniliklere açık, tutan bir anlayış içerisinde bulunacağım. Eğitime yapılan yatırımın hem uzun vadeli, hem de bir ülke ve millet için en mühim yatırım olduğunun bilincindeyiz. Başkale'mizin daha ileri bir noktaya taşınabilmesi, eğitimde kalitenin daha üst seviyelere yükseltilebilmesi için elimizden gelen her şeyi ortaya koymalıyız" ifadelerini kullandı.

Müdür Samsa, daha sonra şube müdürleriyle ve personeliyle bir toplantı yaparak göreve başladı.

VAN BÖLGE GAZETESİ: FEHMİ TEKDUR

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2023, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER