banner24

Aydın: Bize iletilen her talep önemli

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, Halk Günü toplantıları kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi. Aydın, kendilerine iletilen her talebin önemli olduğunu söyledi.

Aydın: Bize iletilen her talep önemli

    İpekyolu’nda yerel yönetimlerde katılımcılığı sağlamak ve ortak akıl çerçevesinde vatandaşların taleplerine doğru ve hızlı çözüm oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen halk günü toplantıları devam ediyor. Vatandaşların İpekyolu Kaymakamı/Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın ile yüz yüze görüşerek belediye hizmetleri konusunda istek ve önerilerini ilettikleri Halk Günü Toplantısı İpekyolu Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

    Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda Başkan V. Aydını, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinledi.

    İpekyol’unda bulunan herkesin belediye hizmet alanları ile ilgili görüşlerinin kendileri için çok önemli  olduğunu belirtti. Hizmet kalitesinin ve vatandaşların yaşam standartlarının yükseltilmesi amacıyla bu tür programların son derece faydalı olduğunu ifade eden Aydın, belediye kanunu ve yönetmelikler kapsamında görüşülen her konunun detaylarını incelediklerini ve uygun olan taleplerin hayata geçirildiğini kaydetti.

    Halk Günü toplantılarının birliktelik ruhuna uygun bir şekilde ilçeye değer katan bir çalışma olduğunu ifade eden Aydın, "Yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözümde buluşmak anlayışıyla hayata geçirdiğimiz "Halk Günü" toplantıları ile hemşehrilerimizle bir arada oluyoruz. Ziyaretimize gelen tüm hemşehrilerimizin istek ve önerilerini alarak değerlendiriyoruz. Burada tüm fikirlere önem veriyoruz ve dinlediğimiz her fikirden yararlanmaya çalışıyoruz. Yakın, orta ve uzun vadede yapılması gereken hizmetleri ayırıyor ve öncelik sırasına koyuyoruz. Bu da belediye olarak bizim hizmet gücümüzü artırıyor” ifadelerini kullandı.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER