Vanlı işadamından anlamlı davranış…

Vanlı İşadamı Atılım Grup Başkanı Bahattin Polater, korona virüs salgını nedeniyle gece gündüz demeden çalışan sağlık emekçilerine kullanılmak üzere 2 adet portatif klima hibe etti.

Vanlı işadamından anlamlı davranış…

  Atılım Grup Başkanı  Polater, Vanlı iş adamlarının da kendi alanlarında destek sunmalarını beklediklerini ifade etti.

   Daha önce kurumlara çeşitli hibelerde bulunduğunu anlatan Polater, “Sağlık çalışanları korona virüsten dolayı halkımıza hizmet vererek ailelerinden uzak kaldılar. Çünkü bizim için hayatını hiç düşünmeden riske atan, gece gündüz çalışan doktor, hemşire, teknisyen, laborantlarımız gibi tüm sağlık emekçilerine ‘yarım elma gönül alma, çorbada bir tuzumuz olsun’ anlayışıyla, 2 adet portatif klima hibe etmek istedik” dedi.

   İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Çetin Yüce, ülke olarak korona virüs ile mücadelede adeta tek yumruk olduğunu söyleyerek, “Sağlık Bakanlığımız başta olmak tam destek alıyoruz. Bunun yanında Vanlı iş adamlarımızdan da destek görmekteyiz. Toplumun her kesiminden, işadamından sivil toplum kuruluşuna, yatırımcısından eğitimcisine kadar hepsine ayrı, ayrı teşekküllerimi ifade etmek isterim” diye konuştu.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2020, 20:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER