Kaymakam ve Başkan Vekili Aslan'dan Kevenli'ye ziyaret…

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Kevenli Mahallesi’ne gitti.

Kaymakam ve Başkan Vekili Aslan'dan Kevenli'ye ziyaret…

          İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan Kevenli Mahallesi’nde ilk olarak ihtiyaç sahibi vatandaşın evine misafir oldu.

 

                 Aile ile yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Aslan,  ihtiyaçlarının karşılanması için yetkililere gerekli talimatları verdi.

         Ardından Kevenli Mahallesi’nde sokak ve caddelerde incelemelerde bulunan Başkan Vekili Aslan, Kevenli Mahallesi’ndeki vatandaşlarla da yakından ilgilenerek “İmkânlar dâhilinde tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için gayret gösteriyoruz. İpekyolu ilçesinde elli binin üzerinde yardıma muhtaç kişinin dosyası var. Devletimizin bizlere verdiği imkanları gerçek ihtiyaç sahiplerine yapılan incelemeler sonucunda tespit ederek sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

 

       Daha sonra Kevenli ilk ve Ortaokulu’nda incelemelerde bulunan Aslan, öğretmen ve idarecilerden bilgi aldı. Talepleri dinleyerek, yetkililere talimatlar verdi. Öğretmenlerimizin ne kadar zor bir mesleği icra ettirdiğini vurgulayan Aslan, her türlü desteği sağlayacağını belirterek “Hem Kaymakamlık hem de Başkan Vekilliği görevini bir arada icra ediyoruz. İyi ve kaliteli hizmetler vermeyi amaçlıyoruz. En önemli hizmet alanlarımızdan biri de Milli Eğitim’dir. Bu bağlamda siz öğretmenlerimizin ayrı bir yeri vardır.  Dolaysıyla eğitimde hem fiziki şartları hem de eğitim kalitesini arttırmaya gayret gösteriyoruz. Ben tekrar hepinize görevlerinizde ayrı ayrı başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

                 Gerçekleştirdikleri ziyaretlerde vatandaşın samimi ve gülen yüzünü görmenin, görev aşklarını arttırdığını aktaran Başkan Vekili Aslan, mahalle incelemelerine devam edeceklerini kaydetti.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER