Kaymakam ve Başkan Vekili Aslan'dan, bir dizi ziyaret...

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, kurban bayramı dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Aslan’a İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Şamil Görücü eşlik etti.

Kaymakam ve Başkan Vekili Aslan'dan, bir dizi ziyaret...

  Kaymakam ve Belediye Başkan V.Sinan Aslan, ilk olarak İpekyolu İlçe Jandarma Komutanlığı’na yeni atanan Jandarma Binbaşı Mustafa Şamil Görücü’ye hem hayırlı olsun hem de bayram ziyaretinde bulundu.

  Jandarma personelinin bayramını da kutlayan Başkan Aslan, daha sonra Jandarma Komutanı Mustafa Şamil Görücü ile birlikte İki Nisan Polis Merkezi’ndeki görevli polisleri de ziyaret ederek bayramlaştı.

   Başkan Aslan, polis merkezinden ayrılırken sokaktan geçen vatandaşların bayramını kutladı, çocuklara da hediyeler verdi.

“BAŞKAN VEKİLİ ASLAN, AİLE ZİYARETİNDE BULUNDU”

  Başkan V. Aslan’ın bir sonraki durağı da ilçede ikamet eden Mercan Yakın isimli vatandaşın evi oldu. Sıcak bir ortamda geçen ziyarette, aile bireyleriyle bayramlaşan Aslan, çocuklara ise çeşitli hediyeler vererek, onlarla bir süre sohbet etti.

“ŞEHİT AİLESİ’NE ZİYARET”

  Kaymakam ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, daha sonra 2012 yılında Bingöl’de şehit olan Kayhan Kahraman'ın ilçeye bağlı Yeni Mahalle'deki baba evini ziyaret etti. Şehit babası Mustafa Kahraman ve aile fertleriyle bayramlaşan Belediye Başkanı Aslan, her zaman şehit ailelerinin yanında yer aldıklarını ve kapılarının kendilerine sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

“ÇOCUKLARLA BİRLİKTE ETKİNLİĞE KATILDI”

  Son olarak belediye bağlı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Yeni Mahalle ile Ali Paşa mahallesinde düzenlenen müzikli etkinliğe katılan Başkan Vekili Aslan, çocuklara dondurma ve balon hediye etti. Başkan Vekili Aslan’ın bayram programları burada son buldu.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2020, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER