İpekyolu'ndaki öğretmenler, kahvaltıda bir araya geldi

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Sürekli Eğitim Merkezi öğretmenleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

İpekyolu'ndaki öğretmenler, kahvaltıda bir araya geldi

          Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıya İpekyolu Sürekli Eğitim Merkezi ile Erçek Sürekli Eğitim Merkezi’nde görev yapan yönetici ve öğretmenler katıldı.

 

            İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, kahvaltıda bulunan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. Sohbet havasında devam eden kahvaltıda  “ Bu kadar öğrenci arasından bir tanesinin bile hayatını değiştirmeye sebep olmanız her şeye değer. Öğrenciler hayata sizlerin sayesinde umutla bakıyorlar. Sadece eğitim ve öğretim hususunda değil; geleceğe faydalı bireyler, aileler, çocuklarına faydalı anne babalar yetiştirmek sizlerin sayesinde gerçekleşecektir.” dedi. Öğretmenlerimizin çok kıymetli varlıklar olduğuna değinen Aslan, “Sizler de kıymetinizin farkında olun. Çocuklara ve gençlere model olma konusunda en üst düzeyde performans göstermenizi bekliyoruz. Öğretmenler, öğrencilerine hayatları boyunca model aldıkları birçok insandan daha da örnek olma vasfındadır ve onların sözleri kanun niteliğindedir.” dedi.

 

         Sonrasında, kahvaltıya katılan öğretmen ve yöneticilere karanfil ile çeşitli hediyeler veren İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan,   eğitim öğretim hayatında öğretmenlere başarılar diledi. Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER