Aslan: Yapılan çalışmalarla İpekyolu çok daha güzel olacak

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Aslan, yapılan çalışmalarla İpekyolu’nun çok daha güzel olacağını vurguladı.

Aslan: Yapılan çalışmalarla İpekyolu çok daha güzel olacak

    İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Aslan, Başkan Yardımcıları ve ilgili birim müdürleriyle birlikte İpekyolu’nun birçok mahallesinde devam eden sıcak asfalt serimi, asfalt yama, parke taşı ve kilit taşı döşeme, zemin iyileştirme, kaldırım düzenleme çalışmaları yerinde inceledi.

   Yapılan çalışmalar hakkında Fen İşleri yetkililerinden bilgi alan Başkan V. Aslan, çalışmaların hızlı ve organize bir şekilde devam ettiğini ifade etti.

 

    “HİÇBİR FEDEKARLIKTAN KAÇINMIYORUZ”

   Çalışmalar hakkında açıklama yapan Belediye Başkan Vekili Aslan, “İlçemiz Van’ın en büyük merkez ilçesi. Birçok yerde çalışmalarımız plan ve programlara uygun biçimde devam ediyor. Ekiplerimiz devam eden çalışmaların belirlenen tarihte hizmete sunulması anlamında büyük gayret gösterirken, biz de İpekyolu Belediyesi olarak ihtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve insanımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Yapılan çalışmalarla ilçemiz çok daha modern, yaşanılabilir bir hal alacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER