Akman'dan, kısıtlamada açık olan iş yerlerine ziyaret…

Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Akman, kısıtlamada belli saatlerde açık olan iş yerlerini ziyaret etti ve vatandaşlarla buluştu.

 Akman'dan, kısıtlamada açık olan iş yerlerine ziyaret…

    Her gün ilçenin farklı noktalarında faaliyet gösteren esnafı ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Başkan Akman, son olarak beraberinde bulunan Belediye Meclis Üyesi Zübeyir Yıldızbaş ve birim müdürleri ile birlikte hafta sonlarında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen, 10:00-17:00 saatleri arasında açık olan Van-Erciş Karayolu üzerinde faaliyet gösteren fırın ve market gibi temel ihtiyaç maddelerini satan esnaf ile alışveriş merkezlerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.  

    Otogar Kavşağı’ndan başlayarak Trafik Bölge Müdürlüğü Kavşağı’na kadar devam eden güzergahta bulunan tüm esnafı tek tek ziyaret eden Başkan Akman, esnafa hayırlı işler dileyip, samimi sohbetler de bulundu. Yapılan ziyaretlerin amacının esnaf ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyen Başkan Akman, sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmek, belediyenin çalışmalarını halka anlatmak olduğunu dile getirdi.

 

    Tüm esnafı dolaşarak karşılaştıkları sorunları yerinde görme fırsatı yakaladığını da vurgulayan Başkan Akman, halkla bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve isabetli olacağını dile getirdi. Başkan Akman, “Halkın ve esnafın yanlarında olduğumuzu görmesi çok önemlidir” şeklinde konuştu.

 

   Belediyenin yaptığı çalışmalardan çok memnun olduklarını belirten esnaf Belediye Başkanı Salih Akman’ın sık sık kendilerini ziyaret edip, sorunlarını dinlemesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler.Van Bölge Gazetesi

 

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2021, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER