Ak Parti Grup Başkan Vekili Özkan'dan, Tuşba Belediyesi'ne ziyaret…

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Tuşba Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ak Parti Grup Başkan Vekili Özkan'dan, Tuşba Belediyesi'ne ziyaret…

     Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Ekim’de katılacağı AK Parti İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi ve toplu açılış törenlerine katılmak üzere Van’a yapacağı ziyaret öncesi bazı incelemelerde bulunmak üzere kente gelen AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, beraberinde bulunan Van Milletvekili Abdulahat Arvas ve AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ile birlikte Van’ın Tuşba Belediyesi’ni ziyaret etti.

     Grup Başkan Vekili Özkan ile beraberindeki  heyeti; Belediye Meclis Üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte karşılayan Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Grup Başkanvekili Özkan ve beraberinde bulunan heyete, Tuşba Belediyesi’nin hayata geçirdiği mega projeler ile ilgili bir sunum yapan Başkan Akman, belediye çalışmaları başta olmak üzere birçok konuda istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

     Selçuklu mimarisi ile modern mimarinin harmanlandığı Tuşba Belediyesi Hizmet Binası’nı gezen Özkan, yaptığı çalışmalarından ötürü Başkan Akman’ı tebrik ederek belediyeden ayrıldı.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER